поречніков – бідний поречніков


Український сегмент інтернету цього тижня взірвався від відео в якому псевдо діяч «російської культури» михайло поречніков відвідав позиції терористів-бойовиків на околицях Донецького Аеропорту.
Цей псевдо-діяч із зброєю в руках відкривав вогонь по позиціях наших вояк, великих і могучих «Кіборгах», звісно когось поранити чи нашкодити «воно» не змогло, але сам факт того, що людина одягнута в каску «pressa» із зброєю в руках відкриває вогонь по військових – дискредитує всіх журналістів. Тому, я не здивуюся, коли наші військові будуть чинити вогонь у відповідь по таких журналістах.

Після цього всього, бідний поречніков починає розуміти, що він «жостко тупанув» і на прес-конференції заявляє, що був у касці «преса» бо таку йому дали та каже, що стріляв по мішенях і не бойовими патронами. Щоправда доказів того, що патрони були бойові на самому відео предостатньо. Також поречніков сам зізнається, що у 2008 добре настрілявся під Цхінвалі і після цього «воно» ще хоче брехати, що патрони були холості. «Воно» думає, що воно найрозумніше але тупіше за найтупіших!
Але це не є найбільшою проблемою, проблема в тому, що «воно» думає, що бореться за новоросію, так-так, за новоросію! Ви знаєте де є така країна? Я не знаю! І найголовніше те, що я знаю, що новоросії ніколи не буде!

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.