Їм потрібно згадати, що Вони це Україна! І тільки так!


Кожного разу коли бачу черговий новий «перл» від донецьких терористів в мене виникають двоякі відчуття!
Перше відчуваю жалості і співчуття, а потім все що тільки можливо крім двох попередніх! Так! Можете мене запитати чому? А я відповім так: ну навіщо вони підтримували бандформування невідомого походження? Ну розумію, прекрасно, що Вони все своє свідоме життя піддавалися потужній пропаганді але ми зараз живемо в зовсім іншому світі соціальних комунікацій, інтернету, надзвичайно легкого доступу до будь-яких даних! А правдою без проблем можна подолати любу пропаганду і знищити її в корені!

Я впевнений, що більшість жителів Донбасу, це освідченні, розумні люди, можливо в деяких моментах вони помиляються, але не можу зрозуміти їхню рабську ментальність! Ментальність напевне ще кріпосницьких Українців, які без «хазяїна» не знають, що потрібно робити і за «хазяїна» ладні вмерти не зважаючи, що їхній «хазяїн» їх обкрадав, ставився до них, як до бидла, мав за ніщо!

Донбасе прошу тебе, зрозумій одне! Ти Україна! Як і Крим! І інакше бути не може! Дуже швидко все стане на свої місця, а як нам всім відомо, що набагато потужніше імперії руйнувалися моментально і зруйнується ця.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.