Російська пропаганда!

моторола
Про об'єктивність російських журналістів н говорив тільки лінивий. Я сьогодні натрапив на ось цей сюжет телеканалу Росія «новоросссііія»:

І як людина, яка вже більше року займається дослідженням елементів пропаганди, хочу в загальному описати, які елементи і методи журналісти (пропагандисти) в ньому використовують!
1. Апелювання до страху: Максимум 7 хвилин до передової…
2. Брехня: Наші війська не дають артилерії працювати! А артилерія знаходиться за 7 км. від них! (що ж це за артилерія така? яка б'є на такі короткі відстані?)
3. Культ особи: Моторола — звичайний гопник, що там можна героїзувати? В них вже немає нікого достойного крім цього? (бєс, стрєлков...)
4. Бомбардування любов'ю: Моторола був перший, хто так голосно женився на Донбасі! Тут, ще є напівправда, журналіст спеціально використовує слово Донбас, щоб не викликати несприйняття аудиторії глядачів, які виступають проти цієї війни!
За що Лєна любить Арсена! Лєна розказала звичайними словами! Нізащо!

Основний месендж сюжету, показати, як бідненькі терористи, воюють за «свободу» і живуть, як звичайні люди, яких чекає дома вагітна дружина і вона потім, йому, народить «терористку», яка разом із батьком будуть відвойовувати свободу «новоросії» і попивати собі одеський сік і їсти соляночку. А їхня «мати» буде їх дома чекати у футболці із зображення «героїв» губарєва, стрєлкова і т.д.

Дуже примітивна пропаганда, але в Росії дієва.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.