США і Україна


Одне з найбільш розповсюджуваних звинувачень проти України є те, що Україна продалася американцям. Крім позитивного особисто я в цьому нічого не бачу.

Американці (разом з усіма) розгромили фашистську Німеччину в 1945, потім вони запропонували німцям план Маршала і побудували сучасну економічно потужну Німеччину. Сталіну теж запропонували такий же варіант економічної допомоги, але гордий горець відмовився, і ми маємо Росію ту, яка є — заправка.

У 1945 американці розгромили Японію. Двома ядерними бомбами вирішили всі проблеми з садистською режимом і запропонували Японії економічну допомогу, щоб побудувати нову країну. Сьогодні сучасна Японія одна з найбільш економічно розвинених країн у світі, генератор новітніх технологій.

На початку 50-х років США запропонували економічну допомогу молодій країні Ізраїль і сьогодні це економічно розвинена країна з однією з найсильніших економік світу і першою в області Hi-Tech.

У 1953 США виступили в корейському конфлікті на боці Південної Кореї, потім допомогли їй стати на ноги і сьогодні це одна з найбільш економічно розвинених країн світу. А Північної Кореї допомагав СРСР і сьогодні це одна з найбільш відсталих і диких країн світу.

У 1975 закінчилася війна у В'єтнамі. А в 1995 В'єтнам підписав договір з США про дружбу і взаємодопомогу, бо зрозуміли, що з Росією країну створити неможливо. Сьогодні В'єтнам стає однією з найбільш економічно розвинених країн в Азії.

У 1999 США бомбили Югославію і знесли режим Мілошевича. Після цього американці підписали договір з колишніми югославськими країнами і темпи розвитку цих країн вражають.
Американці сьогодні пропонують Україні свій план Маршала і у нас з'явилася реальна можливість стати однією з найрозвиненіших країн колишнього радянського союзу. Так що в цьому поганого?

Так, американці скидають диктаторів, які використовують свою владу, щоб гнобити власний народ. Так що в цьому поганого?
А назвіть хоч одну країну, якій допоміг СРСР або сучасна Росія? Після себе вони залишають випалену землю і злиденну казну, корупцію і олігархічні клани. Це все, на що здатний кремль в будь-якому його вигляді.

48 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.