Що буде далі?

Україна переможе
Росіяни намагаються посіяти паніку і створити в Україні керований хаос. Це з вами вони роблять прямо зараз. Є помилки. Є прорахунки. Є зрадники. Але задайте собі питання, хто і навіщо створює хвилі фейків і вкидань? Задайте собі питання, хто і навіщо створює хвилі ботів – два? Задайте собі питання, хто і навіщо підриває українські міста – три? Запитайте, чого від вас хочуть?

Це стара і тупа стратегія, яка використовувалася росіянами скрізь, де вони розпалювали війну і конфлікти. Нічого не змінюється. Помінялося тільки назва країни. А інструменти залишилися колишніми.

Завдання ворога любими способами знищити успішну Україну. Любими способами довести, що революція гідності нічого не варто. Любими способами дискредитувати все, що відбувається в Україні на всіх рівнях — від самого низу до самого верху. На будь-який позитивний посил буде дано тридцять негативних. Так, ми багато в чому самі винні, адже даємо приводи. Але наша перемога — це наші маленькі кроки. Треба чіплятися за кожен, битися за успіхи, а весь бруд, який після цього обрушується руками російських пропагандистів та їхніх друзів в Україні, струшувати.

Ми повинні боротися зі своїми помилками. Ми повинні вчити владу діяти в інтересах людей. Ми повинні це робити. Тому що ніколи не буде влади, яка влаштує всіх. Ніколи не буде влади, яка буде ідеальною. Потрібно вчити і виховувати лідерів.

Мова йде про існування України. Ворог поставив на кін усе, що у нього було — сотні мільярдів доларів, роками створювану репутацію, всі свої міжнародні проекти, всю свою економіку. На кону 15 років Росії. І все це заради того, щоб Україна не стало.

Поки ми всередині тут сваримося між собою, на нас наступають з півночі та сходу. Треба об'єднуватися. Треба захищати країну і захищати кожен міліметр державності. У будь-якому випадку ми вистоїмо, а ворог завалиться. Почекаємо, поки ослабне. А потім повернемо все, що у нас забрали.

Коротше, вистачить хандрити. Вірте в себе. Ніколи не перемагали ті, хто в себе не вірить. Кіборги в себе вірять. Солдати на передовій в себе вірять. А ми тут плачемо і страждаємо. Все буде добре.

54 коментарі

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.