Ми воюєм краще!

війна
«Хохли воюють краще», — почули наші хлопці в радіоперехоплення біля кордону. «Це не Чечня, це повноцінна армія.» — Відповів невідомий російський співрозмовник. — «Два тижні довбаємо і нічого».
«Насправді, при всіх недоліках, ми воюємо набагато краще, ніж росіяни навіть після другої чеченської» — Пише український блогер-активіст Арешт Арестович в матеріалі «ватник».

Вони самі це здивовано визнають, ми чуємо це в радіоперехоплення російських військових.

Особливо виділяють артилерію і військову розвідку, спецназ.

За словами росіян, такої якості роботи артилерії вони у себе не змогли добитися навіть за результатами трьох воєн, включаючи грузинську.

Переваги європейської нації і грунтовного національного характеру дають себе знати: ми не кидаємо людей на м'ясо в міські бої, ударна угруповання і її дії будуються так, щоб вивести оборону бойовиків з рівноваги — створюється загроза обходу / охоплення і вони, не витримуючи, під вогнем артилерії та авіації відкочуються, здаючи пункт за пунктом.

Зміни видно і по змінам тактики цих зайчиків: поганих ходити в вилазки проти наших сил стає все менше і менше.

І ось — неминучий наслідок: росіяни женуть сюди таку кількість техніки і живої сили, яка частково складається з штатних російських військових, а приблизно наполовину — з їх найманців, що, по ідеї, давно повинні були переламати ситуацію.

Але поки вони тільки отримують по зубах і — відкочуються, відкочуються, відкочуються.

Думаю, що не останній чинник, досі утримував Путіна від повноцінного введення військ — це усвідомлення ними того, що вони дуже міцно помилилися щодо України.

Перший раз вони були сильно і неприємно здивовані, коли після розстрілу Небесної сотні, людей на Майдані стало не менше, а більше.

Другий раз — коли наші спецназівці взяли Донецький аеропорт.

Тепер уже можна розповісти, що його відмовилися штурмувати всі без винятку підрозділи, включаючи самі імениті.
Виклик прийняв спецназ військової розвідки.

Пам'ятаєте, які втрати понесли бойовики, включаючи (і в основному) «кіборгів» Кадирова?

За деякими даними, в морги Донецька за результатами бою за аеропорт було доставлено понад 350 убитих бойовиків.

Мені приємно повідомити вам, що штурмова група нашого спецназу становила всього 25 осіб, частина з яких вступила в бій перший раз в житті.

Вони, у взаємодії з нашою авіацією, зробили неймовірну річ: з боєм взяли укріплений пункт противника, який у декілька разів перевищував їх числом, і сильно перевершував за коштами. Втратили при цьому всього двох легкопоранені.

Ця сторінка назавжди увійшла в музей слави всіх спецпідрозділів світу.

Далі — більше: успіхи наших військ остуджують найгарячіші голови, вже ніхто не говорить про «точкових ударах», навпаки, вата все більше панічно кричить про те, що завтра українці візьмуть Крим.

Обов'язково візьмемо, зайчики.

Ми ще Москву візьмемо. Принаймні, візьмемо участь.

Коли у вас йшли чеченські війни, ваше суспільство не дало ні добровольчих батальйонів, ні широкого волонтерського руху, ні активної підтримки армії в ЗМІ, нічого.

Ваші штаби були переповнені високопоставленими зрадниками, ваш президент і силові міністри не втекли до ворогові, здавши йому всі секрети, і не розвалювали армію перед цим цілеспрямовано чотири роки поспіль.

Чечні не постачав Китай, заганяючи через кордон тисячі бойовиків і сотні одиниць найсерйознішою сучасної техніки — з екіпажами зі своїх кадрових офіцерів.

Все це дісталося нам — вашими стараннями.

І наше суспільство підняло армію з попелу, спорядив, забезпечило, пішло вперед.

Так, у нас ще безліч недоліків і недоробок. Є важкі помилки, є зрада.

Але ми не стріляємо по житлових кварталах без розбору.

Ми не катуємо своїх полонених у фільтраційних таборах і не тягаємо їх, прив'язаними тросами до БТРами.

Вам належить пережити не тільки військова поразка, вам доведеться пережити важку моральну катастрофу, рівних якій ви не знали за всю свою історію.

Катастрофу і розвал вашого затишного ватного світу, тюрми народів.

Ми ховали Небесну сотню, оплакували загиблих, а ви в цей момент вдарили нам в спину, в Криму.

І те, що ви скоро переживете — буде малою частиною вашої плати, за те, що ви знали, але не хотіли знати. Улюлюкали над чужими бідами, які самі ж і влаштували. Знущалися над чужими загиблими.

52 коментарі

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.