...І будуть дивитися - і не будуть бачити

Здоров ще раз читачу бучацьких інтернетів !
До твоєї уваги чергова порція продовження моєї живітєльної ахінеї у вигляді параноїдальних намьоків на те що твориться там за ширмою наших повсякденних ілюзій, до яких ми так привикли, що вже не представляємо собі без них життя.

CHOOSE YOUR DESTINY
… Минулого разу мені прийшла в голову ідея прошаритися по коренях Бучача як міста, а цього разу ми збільшимо наші масштаби до обласного центру і області взагалі. І почнем ми такі да з Тернополя.
Собственно герб:

… Шестикутна зірочка нам кагби підморгує і намікає. А крім того хто в тємі півмісяць+магендавид=герб_ізраїльського_коліна Іссахара. Три баштоподібні будинки сиволізірує коліно Симеона. Вобщем це кагби копірайт на право власноті так як ото в забавках EA Games, EA Sports спільно із Rocksteady чи там Irrational Games на двіжку Unreal Engine (виноградна лоза напару із колосками які є в дофіга гербах, монетах і ще багато де — символ Ізраїля до твого відома анонімус). До речі про символи іудаїзму та Ізраїля. Ти повинен знати онанімус, що основні три символи це: магендавид (зірка Давида), розкрита книга Тори, і семиголовий змієпідсвічник Менора.
Втикати тут: en.wikipedia.org/wiki/Judaism  і тут en.wikipedia.org/wiki/Israel

Про Тернопіль на Педівікії: клац
Не забуваєм читати на інших мовах.
Педівікія спішить на поміч: "… До 1944 року місто мало назву Тарнополь...."
Тарнопіль а не Тернопіль улавлюєш анонімус. А всьо чого?… "… Засноване у 1540 році Яном Тарновським.....". Хто такий Ян Тарновський розберешся і сам анонімус, думаю і так понятно що не із ніщєбродів і гоїв. Родовий герб Тарновських кагби намікає нам і на магендавид і на менору (див. 7 фігонь зверху герба):
Герб отців основатєлів Тарнополя
Педівікія знов не підвела:
"Леліва — старовинний родовий герб. Вперше згадується у документах 1324 року. Його використовували 474 роди Білорусії, України, Литви і Польщі, зокрема Абрамовичі, Олехновичі, Глебовичі, Дорогостайські, Заберезинські, Маниведовичі, Синявські, Тарновські, Тишкевичі, Чапські." Абрамович — чисто українське прізвище, я гарантірую.

Ян Амор Тарновський не шуруп конячий:
"… щоб покращити свою освіту, здійснив велику подорож по світу: побував у країнах Західної Європи та відвідав Близький Схід — у тому числі Сирію, Палестину, Єгипет, Грецію, Туреччину."
Капітан Очевидність повідомляє що Ізраїль — це то що сталося з Палестиною:
Жевітєльна евтаназія Палестини

Тернопіль на Педівікії підпункт
Єврейське населення
"… Ця стаття або абзац не містить посилань на першоджерела (історичні документи, хроніки, літописи) Допоможіть Вікіпедії поповнити їх." — ми поможем.
"Євреї оселилися в Тернополі при заснування міста і незабаром вже складали більшість його населення. У XVI і XVII століттях налічувалося 300 єврейських сімей в місті. Єврейській общині було доручено підтримувати оборону міста і виділено команду для оборони позицій під керуванням єврейського «гетьмана». Велика синагога в Тернополі була побудована в готичному стилі між 1622 та 1628 роками та була схожа на форт з можливістю вести вогонь в усіх напрямках. Тернопіль був серед знищених Богданом Хмельницьким під час свого маршу від Золочева через Галичину, більшість єврейського населення було також вбито. На 1665 рік єврейська община та Тернопіль була в поганому становищі, але вже у XVIII ст. його єврейська община перевищила всі попередні показники, становлячи переважну більшість від населення і місто стало швидко відроджуватись.
Після другого поділу Польщі, Тернопіль потрапив під австрійське панування і Джозеф Перл зміг продовжити свої зусилля по поліпшенню умов життя євреїв, яку він почав в рамках Російської імперії. У 1813 він створив єврейську школу — «бейт хінух» («??? ?????»), а також велося вивчання івриту та різних наук. Спори між традиційним хасидизмом та модернізовим «маскілім», привели через чотири роки до перемоги останнього, після чого інститут отримав офіційне визнання і був поміщений під комунальне управління. У місті, також, заснували велику єврейську друкарню. У 1905 році єврейська громада становила половину — 14000, від загальної чисельності населення — 30415. Євреї займалися, головним чином, активним імпортом та експортом в Російську імперію (через прикордонне місто Підволочиськ), торгівлею з містами Польші та інших країн, були: ткачами, гончарами, гравярами, чоботарями; займалися банківською справою і власними домашніми господарствами. ..."

Поки що думаю хватить, а то і так подібні заявочки викличуть масовий батхєрт… Районними центрами і областтю займемся на другий раз. Ну а під кінець фірменне шило в горло — Бучач на старих 50-ти шекелях, які вроді би ходили до 2000 року (купюра в честь Агнона):

ZOG зафейлив Бучач

… Такі да — Бучач то то що знизу… Параноя чи діяння ZOG'у? Тобі вирішувати анонімус, як завжди два колеса...

TO BE CONTINUE… Ізтіна гдє то рядом… Ха-ха ха-ха...5 коментарів

avatar
кагби вже достали, таке враження, що нема місця, де б ВОНИ не були
  • Zin
  • +1
avatar
кагби да
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.