Цікава порада для хлопців!

loveПорада і питання з нашого форуму! forum.buchach.org.ua/viewtopic.php?f=14&t=252#p7152
Sassha-9 написав:Мені дуже сподобалася дівчина, (яку я бачив всього кілька разів(10 приблизно), вчиться на іншому відділі в томуж коледжі, що я) але ніяк не наважуся підійти до неї і познайомитися. Допоможіть мені, будьласка. Якщо я просто підійду, як вона на це відреагує? Що їй сказати? Як розпочати розмову? Як її зацікавити? А якщо вона мене просто відшиє… Як саме з нею познайомитися? Допоможіть мені в цьому питанні!
Буду дуже вдячний!!!


Спочатку вбий собі в голову, що вона така сама дівчина, як інші, не якась там Настя Камєнских, а просто хороша двчина! Це основне, на що тобі треба звернути увагу. Бо коли ти будеш іти з думкою, що вона така класна ти себе автоматично здаш. І все ти програв.

Все ти трохи знизив її значимість для себе. Тепер можна діяти. Ніяких спільних знайомих тобі не треба! Дій завжди сам. Як познайомитися? Це якраз найважливіший момент, перше враження багато значить. Вибери підходящий момент, і бажано, щоб та дівчина була одна. Ні в якому разі, не кажи, що вона тобі подобається і таке інше, можеш зробити їй комплімент про якусь її річ, одяг, і все. Маєш дивитися їй в очі — це обов'язково, вона маэ відчути, що ти її не боїшся. Навіть як в неї винекне питання, чого ти так на неї дивишся, скажи просто твої очі магнітом притягують мої. І взагалі ваша перша розмова має бути дуже короткою. Мета її — зацікавити ту дівчину собою. Тут же треба взяти номер її телефону. Ситуації бувають різні. Я одного разу побачив одну дівчину, яка стояла сама недалеко від мене. Було вже пізно, і погода була погана. Так я просто вирішив з нею познайомитися. Правда біля мене були мої друзі, так я голосно, щоб вона чула, питав, чи є в них на смс, тіпа мені срочно треба. Так підійшов до 2-3, а тоді різко пішов до неї і кажу, чи в неї є на смс, що мені сросно треба написати своїй дівчині. Мені пощастило. Гроші в неї на рахунку були і вона виявилась щедрою. Так я взяв в неї телефон і з її номера написав смс собі. В смс були такі слова: «Подзвони до мене я чекаю». І тут же мені прийшла смс, і я тіпа кажу, о вона мені вже відписалиі показав її, що там пише. Вона зрощзуміла, що таким чином я взяв в неї номер, і була шокована. Тоді я кажу, що я обов'язково до неї подзвоню. І іду собі. Щось схоже можна і тобі придумати.

Бути собою — це добре, але при знайомстві інколи треба показати трошки з іншої сторони.

І обов'язково зверни увагу на свій одягу, стиль, зачіску і таке інше. Навіть якщо ти і не Енріке Іглесіас, всеодно в тебе є шанси бути щасливим з любою з любою дівчиною.
Читай багато психологію, вона тобі додасть впевненості. І ніколи не думай, що вона тобі відкаже і не буде з тобою знайомитися. І не використовуй стандартні фрази знайомстав — це все дуже просто виглядає і навіть вже не сприймається. Можеш просто підійти і сказати, «Дівчино, а ви на гітарі граєте?, вона напевно скаже ні, тоді ти скажи, що ти тоже ні. І тоді кажеш от бачиш як багато в нас спільного. Знай, дівчина, яка сміється наполовину вже завойована. Але причиною того сміху маю бути впевнені твої дії і впевнений твій голос!

Не бійся дівчат — їх треба любити! Успіхів тобі! ;)

2 коментарі

avatar
І пам'ятайте, що ви перш за все люди сильної статі, без яких жінки не проживуть! І коли дівчина відмовляється від знайомства з вами, не треба засмучуватися (може вона не з тої ноги сьогодні встала, може в неї проблеми, ніяк не пов'язані з вами, а може просто поганий настрій). Завжди буде інша і краща від попередньої!=))
avatar
Ось і завітав до нас автор даної поради! За що йому всі дружно скажемо УРА!
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.