Яким інтернетом в Бучацькому районні ви користуєтеся?

Потрібно визначити який інтернет найпоширеніший, і які є варіанти підключення особливо в селах(адже в Бучачі конкуренту ого нема, проте на селі проблема). Прохання в коментарях давати пропозиції.

99 коментарів

avatar
Особисто я користуюся в Бучачі тільки «ОГО»! На селах, особливо тих що дальше від району альтернативи немає, а то і взагалі не має можливості підключитися до будь якого інтернету! Інтертелеком можна використовувати тільки для так би мовити «пошти» чи «вконтакті», там нічого не завантажиш і зі швидкість досить часто «храмає», київстар — теж не варіант, там безлімітні тарифи дорогі, як і в інтертелекомі. Ну а діал-ап це вже напевно минуле століття, але також думаю, що по селах це ще актуально!

Особисто я б хотів, щоб в Бучачі зявиляся такі провайдери, як: Київстар Домашній Інтернет або airbites.net.ua!
avatar
хоча би ОГО провели у всіх селах, особисто я живу в Пишківцях і обіцянки вже чую 2 роки і нічого. у Трибухівцях вже є а у нас немає, коли коли вже…
avatar
у мобільного інтернету (Інтертелеком та Київстар) поганий пінг, тому навіть в скайпі не можливо нормально спілкуватись.
В кого підключений ОГО мобільний ?? хороший інтернет хто знає?
avatar
Колись, щоб у село провели «ОГО» потрібно було написати 25 заяв на підключення в Укртелекомі, зараз не знаю чи вона так діє, але попробуйте!
avatar
за підключенням до інтернету на швидкості 512-1 Мбит в Бучацькому районі дзоніть 0972679666
avatar
яким способом? які ціни? чи рахуєте трафік?
avatar
якого провайдера ви представляєте?
avatar
Ми неможемо продставляти ныякого провайдера, ми самы провайдер
avatar
ну от який саме провайдер? хочу назву прочитати.
avatar
а це напевно секрет!
avatar
можливо кадмін має на те свої причини, щоб не говорити назву провайдера, але якщо так, тоді люди не матимуть довіри і навряд чи будуть підключатись до невідомого інтернет провайдера. я наприклад хотів дізнатись що за провайдер і чи можна йому довіряти.
avatar
Ну так! Ніхто не купе кота в мішку!
avatar
пропозиція в нього заманлива, але як вони можуть гарантувати стабільність інтернета) от це мене і цікавить. тому якщоб знав провайдера покопав би про нього інформацію в неті)… судячи з усього тут я не дізнаюсь нічого з того що б хотів… а жаль.
avatar
  Ви більше похожі на слідопита!!!   Для чого вам копати інформацію, цо вам це дає??? Чи це у Вас хобі, якщо хобі то провайдерів по Українв є багото копайте собі наздоровя  
avatar
ви мабуть неуважно читаєте мої пости, я хочу дізнатись назву провайдера щоб пошукати про нього інформацію, все ж таки я потенційний клієнт, якщо я підключатимусь до вас то хочу знати на що я іду. Мабуть чули фразу «клієнт завжди правий» ваша фірма цього правила чомусь не виправдовує. Якщо ви так не хочете розголошувати назву провайдера привселюдно тоді можете написати мені в приват, буду радий якщо ви приймете правильне рішення)
avatar
дороче щодо інших провайдерів, у нас нажаль не такий великий вибір ХОРОШИХ провайдерів, тому я чіпляюсь за вас як за потенційного провайдера.
avatar
А з чого ви взяли що ви наш потенційний клієнт?? Ми на ринку телекомунікацій відносно недовго з 2010р зараз маємо декілька клієнтів в бучачі запустили базову станцію в с. Звенигород, до нового року плануємо запустити в селах Зелена, Переволока, Старі петликівці, ну і ряд інших сіл в цьому напрямку, повірте що це не так легко зробити як здається насправді, миж не є якийсь магістральний гігант що про нас всі пишуть і розказують, ми маленька організація яка хоче пропонувати своїм клієнтам якісний інтернет. Хочу ваз розчарувати шановний спайкі, незнайдети ви про нас інформації, ні в інтернеті, ні в газетах ні в журналах. 
avatar
як це з чого взяв, що я ваш потенційний клієнт, якщо я захочу підключитись до вас то ви мене не підключете через те що я намагаюсь дізнатись назву провайдера? от ви кажете інформації не знайду, судячи з того що ви написали вище це вже щось(маю на увазі те що ви хочете запустити інтеренет в старих петликівцях, зеленій, переволоці) Якщо можна я б хотів уточнити. в с.Звенигород є вже користувачі які користуються вашими послугами?
avatar
Так в с. Звенигород є у нас клієнти
avatar
ціни від 60 грн і вище в залежності від тарифу
avatar
to Kadmin!

Ти хоч розкрий, який в тебе канал і від кого, а якщо не хочеш на весь загал, то хоч в приват напиши!
avatar
 цікаво чому кадмін згорнувся)))) (щось тут не чисто) 
avatar
Шановний адміне будьте трішки толерантнішим, а то небуде у вас відвідувачів
avatar
відвідувачів тут і так немає, тут вже ніхто кілька місяців не писав, відколи я знайшов цей блог в інтернеті та побачив ваші повідомлення. так що можна сказати через вас кадміне саме цей блог наразі має найбільше постів)
avatar
Вся відвідуваність сайтів залежить від її адміністраторів, і від того як вони свій сайт будуть просувати, а якщо адмін зареєстрував безплатно домен і вліпив якусь СМS -ку і думає що буде шаленна відвідуваність то він глибоко помиляється
avatar
ну в нашому районі з хорошими блогами так само як і з хорошими провайдерами. туго) 
avatar
Дякую за критику! Так. Дійсно! В нас тут не багато відвідуваччів, але на цей проект наша команда витрачає менши відсотку свого робочого часу, Бучач Online — це швидше хоббі, я сюди пощу інформацію, якою хочу поділитися з земляками, а скільки їх є, це вже зовсім інше питання!

Власне не задля самореклами, але є в мене проекти з просто шаленною відвідуваністю і думаю, що незабаром, звісно, якщо вдасться і bo.org.ua стане одним з них, щоправда в Бучацькому маштабі шаленна відвідуваність, ну максимум 500 унікальних користувачів на день!

Звісно Ви Kadmin'е маєте можливість мінусувати мої пости чи пости Spike, якраз дана CMS-ка, дає Вам такі можливості!
avatar
я особисто хотів би бачити більше інформації по нашому районі, більш формув, обговорення, які саме проекти ви маєте на увазі? може поділитись посиланням тут чи в приват, мені цікаво подивитись. і ще поясніть будь ласка ось це " Звісно Ви Kadmin'е маєте можливість мінусувати мої пости чи пости Spike, якраз дана CMS-ка, дає Вам такі можливості!" що за мінусування? 
avatar

Проектів багато — різнопланових! Посилання скоро будуть доступні в моїй новій публікації!

Дана програмне забезпечення нашого сайту важко назвати CMS, це щось зовсім інше, яке взяло свій початок від habrahabr.ru Тобто: в нас блого-соціальна мережа!

В двох словах:

кожний зареєстрований користувач може:
створювати свої публікації
створювати свої блоги, як особисті так і колективні, як також і блоги по інтересах
за створені пости інші користувачі проводять голосування, від якого залежить ретинг, як автора так і статті, в залежності від рейтингу визначається чи стаття попадає на головну сторінку чи ні!
Також від рейтингу залежить сила і можливості користувачів на сайті!

Мінусувати чи плюсувати ви зможе тільки тоді коли у Вас буде відповідна сила і рейтинг!

Щоб додати публікацію, потрібно всього лиш натиснути вгорі справа кнопку написати і власне додати статтю!

Можливо не досить детально і зрозуміло, але якщо ще щось зацікавить пишіть!
avatar
все ясно та чітко зрозуміло. якби ж кожен так ясно давав відповіді на питання) 
avatar
а я думаю що потрібно займатися одним проектом то може і результат буде, а якщо займатися багатьма то будемо мати то, що маємо
avatar
Таки так! Шановний, щоб комусь дорікати, потрібно самому чогось добитися!
avatar
Шановний  Spike в горі є телефон дзвоніть ми вам все пояснимо і розяснимо, на рахунок назви провайдера то це приватний підприемець, на рахунок каналу то це непублічна інформація, а на рахунок гарантії то тут ніхто неможе гарантувати даже самий потужний провайдер (бо буде завтра якийсь дядько орати город і зачіпить оптоволокно по якому йде інтернет і буде тобі щастя), які ще будуть запитання???????????????????
 
avatar
все що я хотів дізнатись так це назву провайдера.
avatar
Доречі і Ми до Нового року підготували нашим клієнтам  подарунки тепер ціни на інтернет у нас від 30 грн/ місяць
avatar
яка при цьому швидкість буде? і скільки коштує підключення. якщо можна напишіть всі послуги які ви пропонуєте та ціни на них, наприклад у таблиці. щоб можна було із всіма послугами ознайомитись за один раз)
avatar
через день два закінчуємо сайт тоді і оприлюднимо
avatar
будемо чекати)
avatar
чекаємо!
avatar
а поки чекаємо можна зайти на  vk.com/club32735650
avatar
ок, а провайдер називається «DataLine — швидкісний інтернет в Бучацькому районі»

думаю, що Spike стимульнув Вас, шановний Kadmin'e відносно розвитку Вашої справи! Давайте йому, якісь знижки!
avatar
нарешті я дізнався що хотів урАААААА. так почитавши в групі повідомлення на стіні мені це найбільше сподобалось "* Швидкість залежить від технічної можливості опорно-транспортної мережі Dataline, відстані до клієнта і завантаженості Базової Станції DataLine." завантаженість базової станції, отже стабільну швидкість ніхто гарантувати не зможе, вразі чогось будуть ссилатись на загруженість базової станції так як в інтертелекома там зазвичай кажуть «швидкість не фіксована», мабуть тут так само. но приваблює тільке те, що швидкість одна цілодобово. хотілося б дізнатись повну вартість підключення до даного інтернет провайдера.
avatar
Адміне, думаю, що через мої пости в даному блозі знижок мені не світить, хіба що наоборот. тому я краще не розкриватиму своєї кандидатури)))))))))))
avatar
хто його знає! а може якраз!
avatar
Спочатку потрібно спробувати,  а вже потім говорити. Так у всіх провайдерів швидкість нефіксована (тобто кажуть до…, до 128 кбит/с, до 10мбит/с,  до 100 мбит/с,  і.т.д).  Але якщо провайдер хоче мати якомога більше клієнтів (так як ми) то він змушений надавати якісні послуги
avatar
не у всіх!!!
avatar
так ніхто не проти позитивних змін, можна спробувати звичайно, але ж за все є ціна, так само і тут. підключення коштує мабуть певну суму. і якщо я підключусь а обіцяного не буде до кого мені іти на скаргу? було б добре побачити як в когось з простих людей цей інтернет працює. от ви кадміне виходете у всесвітню мережу саме через свого провайдера якого представляєте? 
avatar
в такому випадку, якщо провайдер впевнений у своїх силах він може надати комплект обладнання на тестуваня для майбутнього потенційного абонента, звісноо за нього не потрібно булоб оплачувати, а за сам нет це вже на розгляд компанії провайдера!
avatar
навіть якщоб на верхушці цієї компанії і надали безплатне обладнення то навряд воно безкоштовно дійшло б до самого клієнта. но сама по собі ідея не погана як для клієнтів.
avatar
Та якби не Spike ми б взагалі непочинали своєї діяльності ;-)))
avatar
от поясні тоді, чому Ви до цього часу ще не розробили сайт!?
avatar
Ну якщо розібратися то я взагалі вам нічого неповинен пояснювати, а сайт у нас був від того часу від коли ми почали свою діяльність, ми тепер його модернізуємо 
avatar
дякую! Ви праві!
avatar
чому не зробили сайт? я бачив цей сайт dataline.ua/ кадміне якщо я помиляюсь виправте мене)
avatar
dataline.org.ua
avatar
Можливо хтось чув про інтернет через супутнокову трілку?  Які ціни? Яка швидкість?
  • GAP
  • 0
avatar
Там є два варіанти, але два вкрай невигідні!

1-ий надзвичайно дорогий, тобто Ви приймаєте і надсилаєте інформацію через супутникову тарілку (надзвичайно дорого, обладнання декілька років тому коштувало більше 10000$ і це тільки обладнання, а абонплата теж була велика)!
2-ий Ви тільки приймаєте інформацію з супутника, але надсилаєте через наземний канал! (трасери і пінги будуть дуже великі)
avatar
десять штук? може ви помилились чи реально десять штук тільки обладнення? я за обладнення не чув но тарифи здається дорогі і швидкість не дуже.
avatar
www.satplus.com.ua/articles_id_14.html тепер ціни трохи впали, але 4500$ це теж надзвичайно дорого!
avatar
ціни кусаються. коли ж  в нас буде безлімітний швидкісний та головне безплатний інтернет… ех чекати ще мабуть довго.
avatar
бесплатний інтернет швидкіснимі якісним бути не може!
avatar
у нас точно ні. хочаб ціни так не кусались.
avatar
Безплатного інтернету взагалі небуває
avatar
буває і то в багатьох випадках! В багатьох країхнах є навіть урядові програми, які сприяють тим хто підключився до інтернету!
avatar
мені чомусь здається що наша країна до в число тих країн не входить. якщо не безплатний то хоча б стабільний.
avatar
Цікавий народ ви!!! Ви все хочете щоб вам на блюдечку подавали, та й ще й задурно, а чому ви самі не наймете кваліфікованих працівників і не проведете інтернет до свого села, от і би роздавали тоді всім людям безкоштовно, а вони вам за це би постамент поставили, ЩО ТАКЕ ВАМ НЕПІДХОДИТЬ. Ви думаєте що провести інтернет в село це буде коштувати провайдеру 1000грн чи навіть доларів, то ви дуже помиляєтеся, а ще потрібно цей інтернет в когось купити тоже немаленкі гроші, 
avatar
1. я живу не в селі
2. інтернет в мене є вже більше ніж 10 років.
3. і по надзвичайно доступній ціні!
4. я і сам досить кваліфікований в даниї питаннях!

avatar
Якщо ви такі кваліфіковані у всіх питання то проведіть людям в села інтернет
avatar
і чим вам наші ціни недоступні?????????
avatar
| 128 | — 30 грн |
| 256 | — 50 грн |
| 512 | — 80 грн |
| 1 | — 100 грн   |
avatar
ціни за місяць доступні) навіть дуже. а от вартість підключення яка?
avatar
вартість підключення 800-1000грн  в залежності від місця розташування клієнта до БС
avatar
а чому є різниця в залежності від місця розтащування? Ви що в цьому випадку інше обладнання використовуєте?
avatar
так якщо клієнт далеко від базової станції той обладнання йому потужніше потрібно
avatar
ну тоді може почекати кілька місяців і ціни впадуть на підключення? або обладнення стане дешевше щоб можна було самому придбати. чи якщо клієнт має своє обладнення ви не підключете його?
avatar
ціни на підключення напряму залежать від обладнання (якщо обладнання буде коштувати 100 грн то і ціна підключення буде 100 грн)
avatar
Ви можете надати посилання або характеристики обладнання, яке Ви використовуєте!!!
avatar
так хотілося б подивитись.
avatar
ау!
avatar
у вас в граі в контакті пише, що швидкість від 128 кб до 54 мб! а тут тарифи тільки до одного мб! а яка ціна на 54 мб?
avatar
ТАК МИ МОЖЕМО ПРОВЕСТИ ДЛЯ КЛІЄНТА %; І БІЛЬШЕ АЛЕ ЦЕ НЕ ДЛЯ ПЕРЕСІЧНИХ СПОЖИВАЧІВ А ДЛЯ БІЗНЕС КЛІЄНТІВ І ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ ТУТ ІНДИВІДУАЛЬНО.
avatar
якщо буде потрібно то проведу!
avatar
от і різниця між селом та містом. в місті все робиться набагато швидше та якісніше а в селі все якось заторможено. звичайно мабуть у всіх селах колись буде інтернет нормальний. починали з газу а закічать інтернетом… колись.
avatar
це через те що в місты окупність проекту швидша. А в селі самі знаєте.
avatar
ех… де ж ви скорше були коли всі собі підключали інтертелеком, не знаю чи тепер хтось захочить платити від 800 до 1000 грн за підключення щоб перейти до вас. можливо і будуть підключатись ті хто ще немає інтернета або кому на жаль штуки грн. 
avatar
ТАК ІНТЕРТЕЛЕКОМ БАГАТЬОХ ЛЮДЕЙ РОЗЧАРУВАВ :(
avatar
на початку інтертелеком досить чудово надавав послуги, але із зростанням абонентської бази, якість надання послуг почала подати пропорційно!
avatar
можливо тут кадмін врятує ситуацію, якщо більшість абонентів інтертелеком підключаться до даталайн тоді загруженість станції інтертелеком стане меншою і швидкість збільшиться) і всі будуть задоволені.
avatar
сумніваюся, швидше інтертелеком покращить якість послуг!
avatar
НУ ТОДІ ЧЕКАЙТЕ ПОКИ ІНТЕРТЕЛЕКОМ ПОКРАЩИТЬ СЕРВІС
avatar
мені байдуже до інтертелекому, в мене оптика!
avatar
Це що за провайдер в бучачі по оптиці інет дає??
avatar

це не в Бучачі, поки що, але Укртелеком скоро і в Бучачі буде проводити оптику в дім!
avatar
Будьте серйозними
avatar
я достатньо серйозний!
avatar
у мене зявилось питання, недавно блукаючи всесвітньою павутиною я зайшов на сайт укр телекому, там є можливість перевірити чи можливо підключити швидкісний інтернет ого через домашній телефон, так я ввів номер і мені вибило повідомлення, що така можливість є, хоча минулого року по тому ж номеру писало протележне. Так от, може хтось вкурсі чи насправді ого доступний в Переволоці чи ні? може хтось користується вже? Бууду вдячний за відповідь.
avatar
дзвони 21555 і питай!
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.