Чи є у сонячних зайчиків вуха ?... або чиї вуха стирчать так давно що їх вже мало хто помічає


Здрастуй дорогий читачу бучацьких інтернетів!

Ти попав куди хотів. Зараз перед твоїм читацьким взором сплине чергова порція непотрібної тобі дезінформації, над якою ти можливо здійсниш непосильний ривок перепрограмування своєї свідомості новими, небаченими твоїми нейронами нуликами і одиничками, які зруйнують все твоє попереднє бачення цього світу в якому ти живеш, а можливо ти просто нічого «неасілиш» і будеш вважати весь поданий нижче текст тіпічним шизофазним брєдом параноїка. Де правда? Тобі вирішувати. О, і вирішуй скоріш о анонімус бо часу на роздуми можливо залишилося не так багато. А ти ж хочеш вибратися із матриці чи не так?


У Миколаєві судять пенсіонера через бажання розмовляти українською


У Миколаєві пенсіонера звинуватили у хуліганстві за те, що він вимагав від службовця «Ощадбанку» спілкуватися українською мовою.

Про це повідомили у прес-службі Всеукраїнської організації “Свобода”.

Розгляд справи проти Анатолія Ільченка 13 вересня розпочав Ленінський районний суд міста Миколаєва.

А. Ільченка звинувачують у хуліганстві за те, що він вимагав від працівниці “Ощадбанку” спілкуватися з ним державною мовою, а після її відмови – просив надати книгу скарг та пропозицій.

Привіт Копенгаген!


Закінчилось літо і прийшлося їхати назад на навчання! Звісно це було для мене дуже важко, думав, що буду сильно сумувати за чарівним літом та друзями, компанією, відпочинком, але чесно кажучи я якось адаптувався, хоча в якійсь мірі смуток за  прекрасним літом, ще є і думаю ще довго буде!

Не знаю чому, але це літо для мене було якимось особливим, прекрасним, чудовим… надзвичайним (епітетів купа повна)! Я його запам'ятаю дуже на довго, хочу щоб наступне літо було ще кращим!

Не знаю коли буду в рідному Бучачі, але чекаю цього з нетерпінням!

Всім привіт з Копенгагена!

Короп-Фест (15.08, смт. Коропець)


Приїхали ми на цей фестиваль у неділю, 15 серпня. Надворі стояла жахлива спека, але вся компанія була сповнена ентузіазму так як день мав бути веселим. В Коропці я раніше не був, але прогулявшись побачив, що це приємне, тихе, затишне містечко. Часу було навалом, того пили пиво, ходили на Дністер, розважалися на фесті, пили пиво :))) Ввечері виступали 3 команди з Бучача: Faktorial, Ефект Пам'яті та Підсніжники. Грали вони енергійно та драйвово, було дуже класно. Потім ще була одна група з Тернополя (забув назву) і з Монастирська (тоже не пам’ятаю). Особисто мені дуже сподобався виступ тернопільських деякі пісні були мені близькі по духу, зокрема той же кавер на Металліку. Закінчився фестиваль «танцями», які дещо пожвавили народ, але їх досить скоро розігнав несподіваний дощ. Одним словом, змучені, але задоволені з приємними спогадами ми повернулись додому…

Солт!


Сьогодні з друзями подивився фільм "Солт"! Чесно кажучи фільм мені сподобався, навіть дуже! Головну героїня, яку зіграла Анджеліна Джолі, як то кажуть «сильна жіночка» — всіх били і розкидала!

Сюжет закручений і я до кінця не міг догодатися, яка буде його розв'язка!

Одним словом дивіться і не пожалієте! Але дивіться тільки в Українському дубляжі

Бучач Online - Новий старт!

Вже більше одного або двох, а ще швидше 3-ох років, як я прагну розширити сайт Бучач-Сьогодні, мав різні ідеї, деякі вже починав реалізовувати, але завжди руки не доходили чи то пак бажання відпадало, але одного разу спала мені на думку ідея створити блоґо-соціальну мережу Бучача, яку власне Ви вже і бачите, думаю це най оптимальніший варіант, мені це до вподоби, а як Вам?

В двох словах блоґо-соціальна мережа це: колективний блоґ, в якому кожен зареєстрований користувач отримує можливість ділитися власними переживаннями, публікувати власні статті, дописи...!

Якщо це когось зацікавило і щось він хоче дізнатися детальніше, пишіть в коментарі або мені на мило admin}{buchach.org.ua

Називається зайшов в лікарню!

Вже декілька днів мене турбує одна дрібна болячка, але я завжди відкладав візит до лікаря на наступний день! І ось цей день настав!

Прихожу я в лікарню, приблизно о 11:30, поки знайшов лікаря, вже на годиннику було 11:40, дивлюся черги ніякої не має, в лікарні на половину пусто, я зрадів думаю швидко відстріляюся… але тоооооооо не так сі сталося, як сі гадалосяяяя!
Стукаю декілька разів в двері і задаю питання: «можна?» Пролунала відповідь: "…в нас обід…" я звісно був в шоці, адже на дверях червоним по білому було написано: «Обід з 13:00-14:00»!!! Можливо в нашій лікарні часовий пояс не той, що в Україні, але так би мовити возражать я не став і… т.д. і т.п.