Врятуй свою мову!


Врятуй свою мову!

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про мови» (http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=38474), який проголошує «українсько-російську двомовність» і запроваджує тотальну русифікацію.

Фатальний зв’язок

Похибка дослідження

«Мобільний зв’язок небезпечніший за куріння», «Базові станції мобільного зв’язку поширюють смерть», «Між раком та мобільником-жодного зв’язку», «Чутки про шкоду мобільників надто перебільшені» — ці заголовки із провідних медіаресурсів світу щонайліпше відображають ситуацію, яка склалася в науковому світі у зв’язку із дослідженнями впливу мобільного зв’язку на здоров’я людини — результати їх вкрай суперечливі.
Провідний австралійський нейрохірург Віні Хурана, який уже опублікував понад 30 наукових робіт з дослідження впливу електромагнітного випромінювання на здоров’я людини, в своїй останній статті стверджує, що у 8-ми з 10-ти людей, які проживають на відстані менше 500 м від базових станцій спостерігаються серйозні нейроповедінкові зміни або ж підвищений ризик онкологічних захворювань. Більш того, що такий вплив «руйнує або ж спричиняє структурні зміни в ДНК». Натомість данські вчені, посилаючись на обстеження та опитування 52 тис. респондентів, переконують, що жодного зв’язку між утворенням пухлин та використанням мобільників не виявили.
Наймасштабніший проект з цього питання, Interphone, завершився тільки наприкінці весни поточного року. Його проводило Міжнародне агенство із вивчення раку при Всесвітній організації охорони здоров’я. Метою проекту було довести або ж спростувати зв’язок між використанням мобільного телефону та появами пухлин головного мозку. Дослідження тривало протягом 10 років (!), у ньому взяли участь 12775 учасників з 13-ти країн, а фінансові втрати склали $30 млн. Результати виявилися сенсаційними, адже вченим «не вдалося» встановити прямих доказів негативного впливу мобільного зв’язку на людський організм, щоправда у пресі результати позиціонували доволі однозначно — «мобільники безпечні». За результатами дослідження також було встановлено, що регулярне, але помірне використання мобільного зв’язку навіть знижує ризик виникнення пухлин головного мозку на 20%, натомість ті, хто «мобільно» розмовляє понад 30 хв на день мають на 40% більші шанси почути невтішний діагноз. Неоднозначність результатів науковці покладають на спосіб дослідження: головним джерелом інформації для вчених стало анкетування хворих злоякісними та доброякісними пухлинами мозку на предмет використання мобільного. Ці дані порівнювали із відповідями здорової контрольної групи.

Чи є у сонячних зайчиків вуха ?... або чиї вуха стирчать так давно що їх вже мало хто помічає


Здрастуй дорогий читачу бучацьких інтернетів!

Ти попав куди хотів. Зараз перед твоїм читацьким взором сплине чергова порція непотрібної тобі дезінформації, над якою ти можливо здійсниш непосильний ривок перепрограмування своєї свідомості новими, небаченими твоїми нейронами нуликами і одиничками, які зруйнують все твоє попереднє бачення цього світу в якому ти живеш, а можливо ти просто нічого «неасілиш» і будеш вважати весь поданий нижче текст тіпічним шизофазним брєдом параноїка. Де правда? Тобі вирішувати. О, і вирішуй скоріш о анонімус бо часу на роздуми можливо залишилося не так багато. А ти ж хочеш вибратися із матриці чи не так?


У Миколаєві судять пенсіонера через бажання розмовляти українською


У Миколаєві пенсіонера звинуватили у хуліганстві за те, що він вимагав від службовця «Ощадбанку» спілкуватися українською мовою.

Про це повідомили у прес-службі Всеукраїнської організації “Свобода”.

Розгляд справи проти Анатолія Ільченка 13 вересня розпочав Ленінський районний суд міста Миколаєва.

А. Ільченка звинувачують у хуліганстві за те, що він вимагав від працівниці “Ощадбанку” спілкуватися з ним державною мовою, а після її відмови – просив надати книгу скарг та пропозицій.

Привіт Копенгаген!


Закінчилось літо і прийшлося їхати назад на навчання! Звісно це було для мене дуже важко, думав, що буду сильно сумувати за чарівним літом та друзями, компанією, відпочинком, але чесно кажучи я якось адаптувався, хоча в якійсь мірі смуток за  прекрасним літом, ще є і думаю ще довго буде!

Не знаю чому, але це літо для мене було якимось особливим, прекрасним, чудовим… надзвичайним (епітетів купа повна)! Я його запам'ятаю дуже на довго, хочу щоб наступне літо було ще кращим!

Не знаю коли буду в рідному Бучачі, але чекаю цього з нетерпінням!

Всім привіт з Копенгагена!

Короп-Фест (15.08, смт. Коропець)


Приїхали ми на цей фестиваль у неділю, 15 серпня. Надворі стояла жахлива спека, але вся компанія була сповнена ентузіазму так як день мав бути веселим. В Коропці я раніше не був, але прогулявшись побачив, що це приємне, тихе, затишне містечко. Часу було навалом, того пили пиво, ходили на Дністер, розважалися на фесті, пили пиво :))) Ввечері виступали 3 команди з Бучача: Faktorial, Ефект Пам'яті та Підсніжники. Грали вони енергійно та драйвово, було дуже класно. Потім ще була одна група з Тернополя (забув назву) і з Монастирська (тоже не пам’ятаю). Особисто мені дуже сподобався виступ тернопільських деякі пісні були мені близькі по духу, зокрема той же кавер на Металліку. Закінчився фестиваль «танцями», які дещо пожвавили народ, але їх досить скоро розігнав несподіваний дощ. Одним словом, змучені, але задоволені з приємними спогадами ми повернулись додому…

Солт!


Сьогодні з друзями подивився фільм "Солт"! Чесно кажучи фільм мені сподобався, навіть дуже! Головну героїня, яку зіграла Анджеліна Джолі, як то кажуть «сильна жіночка» — всіх били і розкидала!

Сюжет закручений і я до кінця не міг догодатися, яка буде його розв'язка!

Одним словом дивіться і не пожалієте! Але дивіться тільки в Українському дубляжі