Бучач Online - Новий старт!

Вже більше одного або двох, а ще швидше 3-ох років, як я прагну розширити сайт Бучач-Сьогодні, мав різні ідеї, деякі вже починав реалізовувати, але завжди руки не доходили чи то пак бажання відпадало, але одного разу спала мені на думку ідея створити блоґо-соціальну мережу Бучача, яку власне Ви вже і бачите, думаю це най оптимальніший варіант, мені це до вподоби, а як Вам?

В двох словах блоґо-соціальна мережа це: колективний блоґ, в якому кожен зареєстрований користувач отримує можливість ділитися власними переживаннями, публікувати власні статті, дописи...!

Якщо це когось зацікавило і щось він хоче дізнатися детальніше, пишіть в коментарі або мені на мило admin}{buchach.org.ua

Називається зайшов в лікарню!

Вже декілька днів мене турбує одна дрібна болячка, але я завжди відкладав візит до лікаря на наступний день! І ось цей день настав!

Прихожу я в лікарню, приблизно о 11:30, поки знайшов лікаря, вже на годиннику було 11:40, дивлюся черги ніякої не має, в лікарні на половину пусто, я зрадів думаю швидко відстріляюся… але тоооооооо не так сі сталося, як сі гадалосяяяя!
Стукаю декілька разів в двері і задаю питання: «можна?» Пролунала відповідь: "…в нас обід…" я звісно був в шоці, адже на дверях червоним по білому було написано: «Обід з 13:00-14:00»!!! Можливо в нашій лікарні часовий пояс не той, що в Україні, але так би мовити возражать я не став і… т.д. і т.п.

Нємой - "Кіно у вікні"Добрий день, любий юначе. Ось тобі «музіка». Хто знайомий з проектом «НЕМОЙ» я думаю зацікавить почитати все нижче сказане.


Думка про написання сольного альбому прийшла холодною осінню 2009 року. Переживши зимовий застій у творчості, весна надала багато нових вражень та думок для написання глибоко змістовних текстів.Запис треків проводився на студії звукозапису Family records (м.Київ).

Альбом містить 9 треків від вступного слова до недовгого прощання. В кожен текст, в кожне речення, в кожне слово вкладено душу. Тому якщо починаєте слухати то слухайте до кінця або ж взагалі не чіпайте.