Очевидне - неочевидно!

Пропаганда
Часто спостерігаю, як українці буквально виходять із себе, коли тикають росіян носом в докази присутності російської армії на Донбасі, а у відповідь отримують тільки «не вірю», «не було такого», «фальшивка», «фейк», «підстава». Росіяни примудряються брехати навіть перед обличчям очевидних фактів, і тим доводять простодушних українців до сказу. Українці щиро не розуміють, як можна так ставитися до власних солдатам — потайки вивезти на війну, угробити, потайки закопати, — і рот на замок. Українцям це здається варварством, безчестям, чимось диким. А росіяни не бачать в цьому нічого дивного.

242

донецький аеропорт
… 242 дні він стояв і тримався цей Аеропорт… Наші “Кіборги”, що стали рідними в кожній українській хаті, тримали цю “точку”, як триста спартанців… Стояли й стояли, захищали й боролися, невідомо з яких сил…

Тепер аеропорту більше немає… Він, цей аеропорт, стояв разом з ними. З Українськими Солдатами. Хоч і”донецький”, хоч і імені Прокоф’єва… Але заморився, впав… “Усталость металла”… Є такий термін в матеріалознавстві…

Ця війна надовго

війна і церква
Вернувся з конференції в Сараєво, де однією з головних тем була українська. Найбільше, що обговорювали: чи на Сході України не починається те, що сталося у Югославії на початку 1990-х? Серед співрозмовників були кілька журналістів, які пам'ятають цю югославську війну, і які встигли побувати у теперішньому Донбасі.

США і Україна


Одне з найбільш розповсюджуваних звинувачень проти України є те, що Україна продалася американцям. Крім позитивного особисто я в цьому нічого не бачу.

Американці (разом з усіма) розгромили фашистську Німеччину в 1945, потім вони запропонували німцям план Маршала і побудували сучасну економічно потужну Німеччину. Сталіну теж запропонували такий же варіант економічної допомоги, але гордий горець відмовився, і ми маємо Росію ту, яка є — заправка.

Прекрасні санкції!

санкціїПодивіться, як розвивалася історія з санкціями. Почнемо з того, що жодних антиросійських санкцій з боку заходу в принципі не було — це пропагандистська брехня. Захід наклав санкції не на Росію, а на конкретних осіб, росіян, яких за кордоном вважають економічними злочинцями, і на належні або залежні від цих осіб компанії (до слова: тут у російського народу немає з заходом великих розбіжностей: всередині країни тих же олігархів теж тихо вважають злодіями, тільки зробити нічого не можуть).

Що зробило у відповідь російське керівництво? Може воно наклало санкції на західних бізнесменів, яких в Росії вважають злодіями? Ні: воно відповіло «стріляниною по площах»: нашкодило всім працювали з Росією західним експортерам, до кого змогло дотягнутися. Не політикам навіть, ввёдшім санкції. І не західним лобістам, нашептав це рішення своїм політикам. А всім досить рідко зустрічається на заході бізнесменам — друзям Росії. Тим самим залишивши Росію без друзів в середовищі західного бізнесу. Досить неадекватна відповідь тактика, на мій погляд. Навіть у чомусь шкідницька.

Довільна інтерпретація!

Святослав Шевчук
Прочитав коментар одного священика із КП про вислів Блаженнійшого Святослава відносно статусу МП в Україні і в чергове вникнула думка, що пишуть те, що хочуть побачити, а не те, що було висловлено і виривають слова із контексту!

Кормушка

Кормушка
Дуже надіюся, що нова ??коаліція? і взагалі вся ?верховна рада? не перетворяться на чергових бандитів, злодіїв, корупціонерів, які тільки і хочуть власної наживи, після того, як добралися до ?кормушки?!