поречніков – бідний поречніков


Український сегмент інтернету цього тижня взірвався від відео в якому псевдо діяч «російської культури» михайло поречніков відвідав позиції терористів-бойовиків на околицях Донецького Аеропорту.

Соціальний експеремент!

Люди
Нещодавно побачив одне цікаве відео про хлопців, які ходили по місту і просили в незнайомців, які їли, щось перекусити. Хоч все відбувалося у США але «наш брат» напевне повівся б аналогічно, а той може і гірше, міг почати кричати: «иди варуй ми православние»…

Бучач попрощався із Героєм Русланом Степулою


Вчора 10 вересня 2014 р. пізно вечері, громада міста віддала честь нашому герою-захиснику Руслану Степулі, звістка про смерть якого, прийшла до нас рано 8 вересня. Герой загинув під час проведення АТО на території донецької та луганської областей.

Стан доріг в місті!

Надибав на просторах інтернету відео про стан доріг в Бучачі! Ну, якщо чесно доріг в нас немає!

Пройшов майже місяць, відколи опублікували останнє відео щодо страшенно поганого стану доріг міста. Ніхто навіть пальцем не поворухнув для того, щоб щось змінити. І не потрібно звинувачувати погоду — сонячних днів було більше, ніж достатньо. Я мовчу про повний ремонт, як бачимо, навіть часткового не було здійснено. Не заздрю тим водіям, які щодня, по декілька разів, піддають свої авта жорстокому руйнуванню.

Не мовчіть. Не бійтеся говорити, адже якщо не ви, то хто ще розкаже і покаже правду?

Ні — вулканічним кратерам на дорогах.

Так — безпечному та правильному руху.


Автор: Юлія Лесів
відео вертикальне :-(

Iya Traore - крутий чувак з Парижу!

Iya Traore
Пощастило мені цього року побувати в Парижі! Париж надзвичайно красиве місто, яке залишило після себе дуже багато вражень і ці враження тільки позитивні!
Українців в Парижі дуже багато, зустрічаюсться всюди, вони всі дуже привітні та милі!
Відвідав багато цікавих місць, провів час весело і корисно одночасно!
А тепер про те, що є темою цього БЛОГУ!
Чувак Iya Traore який витворяє чудеса з мячем, наскільки мені стало відомо він достатньо знаменитий та бере участь в французьких талан-шоу!

А тепер дивимося, які він витворяє в Sacr?-C?ur і коментуємо !