Сумно! Перший день осені!


Навіть не знаю, з чого почати! Щось багато всього на голові! Багато проблем, різних неприємностей! Та ще я не в Україні! Пройшло літо (жах)! Осінь не люблю, як таку! ДРУЗІ ДАЛЕКО! Починаєш їх цінити більше коли нас розділяють тисячі кілометрів. Ностальгія просто "капєєєццц". Починаєш насправді любити Бучач тільки тоді, коли їдеш і не знаєш коли вернешся! Але я сам цього хотів, хотів щось побачити, відчути, зрозуміти! І що....!!! Побачив, зрозумів, відчув і думаю, що ще довго це буду робити! Думаю пройде певний час і я зможу тут себе відчути, як дома, але дав би Бог, щоб у мене на все життя було тільки одне «дома» і це «дома» було б у Бучачі! Як не крути, земля на якій ти народився тягне до себе!

ТОЙ ХТО ГОВОРИТЬ З БЕРКУТОМ


Коли я готував сюжет на останні ЧАС: Підсумки то через спільних знайомих розшукав Сашка Горгана (Ляльку). Хотів записати короткий синхрон по події, на які всі звернули увагу – він стояв і якось аргументував “Беркуту”, а ті потім його знесли. Але розмова з Сашком вийшла, як на мене, цікава в такій мірі, що приховувати її зміст було б мабуть не чесно.

Допоможіть будь-ласка!


Одна надія на всіх вас!!! Моя рідна сестра, хвора на лімфолейкемію! Моїй сім'ї потрібна Ваша допомога!!! Її звати Мар’яна… їй 18 років. Потрібно більше ніж 250 тис. Євро!!! На жаль стільки коштів у нас немає!!! Для нас дуже важлива Ваша допомога!
Навіть 1 ваша гривня може змінити все!
Будемо дуже вдячні вам за Вашу допомогу… не будьте байдужими людьми!!!
P.S.: Мені просто мами шкода… Вона тримається із всіх сил :(
Розкажи про це своїм друзям… це також важливо!
Пам’ятай моя сестричко… що ми тебе всі любимо і завжди будемо поруч!!!
Все буде добре!!!
Більше деталей на спеціальній інтернет сторінці та вконтакті

чємадан вакзал расія


Посвящается всем, от кого я, родившаяся в Донбассе, выросшая на Слобожанщине, на протяжении всей своей жизни слышала тысячи хамских и узколобых высказываний касательно украинского языка. Всем, кто сейчас продолжает гордиться своим незнанием государственного языка. И всем, кто считает, что нам пора присоединиться к нашему северному соседу.

Фотосет Бучача

30 світлин
Недобудований тц "південий"
image
Знайшов декілька фото Бучача ще з 2004 року! Можна пригадати, яким було місто! І найголовніша порівняти, яким воно є нині!

Марія Яремчук - моя і наша гордість!Наш представниця на конкурсі «Нова Хвиля 2012»! І як завжди, вона не перемогла, ну тут в принципі все ясно, наші «молодші брати» не дали б цьому статися, також ще одним цікавим фактом стало те, що Марія Яремчук отримала всі можливі гранти на цьому конкурсі! Я ствердно можу сказати, що Україну гідно було представлено і нам не потрібно нічого, нікому доказувати, а переможцю?