Сила
50.71
Рейтинг
5.75
голосів: 4

Бучач - Не місто, а антикварний салон


Мальовниче містечко на дні галицької долини. Бучач — одне з найдавніших поселень Тернопілля. Кажуть, не місто, а справжній антикварний салон. Вузенькі вулички вздовж невисоких будинків, прикрашених ліпниною, дуже нагадують Італію. Беріть фотоапарат. Пейзажі українського Бучача вражають.

Сьогодні в цілому світі відзначається День свободи слова в інтернеті

Свобода слова в інтернеті
Вперше цей день відзначався в 2008 році міжнародною організацією «Репортери без кордонів», що діяла під патронатом ЮНЕСКО. Організація хотіла привернути увагу громадськості до проблеми вільного доступу до мережі у всьому світі.

Давня могила нагадала про старовинну бучацьку церкву

Давня могила нагадала про старовинну бучацьку церкву
Його величність випадок допоміг тернопільським археологам знайти у м. Бучачі місцерозташування монастиря та церкви отців Василіанів (спочатку належали до православ’я, а з 1652 року стали домініканськими). Донедавна про існування історичної пам’ятки нагадувала лише карта Ф. фон Міга, створена впродовж 1779-1782 рр.

Бучач попрощався із Героєм Русланом Степулою


Вчора 10 вересня 2014 р. пізно вечері, громада міста віддала честь нашому герою-захиснику Руслану Степулі, звістка про смерть якого, прийшла до нас рано 8 вересня. Герой загинув під час проведення АТО на території донецької та луганської областей.