Сила
50.71
Рейтинг
5.75
голосів: 4

Названо основну причину смертності в Україні

Основна причина смертності в Україні – серцево-судинні захворювання (ССЗ). Саме вони викликають 67% смертей у 2009 році.
Такі дані оприлюднені в дослідженні Світового банку під назвою «Основні причини високого рівня смертності в Україні», текст якого має в своєму розпорядженні "Дзеркало тижня".

Врятуй свою мову!


Врятуй свою мову!

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про мови» (http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=38474), який проголошує «українсько-російську двомовність» і запроваджує тотальну русифікацію.

Фатальний зв’язок

Похибка дослідження

«Мобільний зв’язок небезпечніший за куріння», «Базові станції мобільного зв’язку поширюють смерть», «Між раком та мобільником-жодного зв’язку», «Чутки про шкоду мобільників надто перебільшені» — ці заголовки із провідних медіаресурсів світу щонайліпше відображають ситуацію, яка склалася в науковому світі у зв’язку із дослідженнями впливу мобільного зв’язку на здоров’я людини — результати їх вкрай суперечливі.
Провідний австралійський нейрохірург Віні Хурана, який уже опублікував понад 30 наукових робіт з дослідження впливу електромагнітного випромінювання на здоров’я людини, в своїй останній статті стверджує, що у 8-ми з 10-ти людей, які проживають на відстані менше 500 м від базових станцій спостерігаються серйозні нейроповедінкові зміни або ж підвищений ризик онкологічних захворювань. Більш того, що такий вплив «руйнує або ж спричиняє структурні зміни в ДНК». Натомість данські вчені, посилаючись на обстеження та опитування 52 тис. респондентів, переконують, що жодного зв’язку між утворенням пухлин та використанням мобільників не виявили.
Наймасштабніший проект з цього питання, Interphone, завершився тільки наприкінці весни поточного року. Його проводило Міжнародне агенство із вивчення раку при Всесвітній організації охорони здоров’я. Метою проекту було довести або ж спростувати зв’язок між використанням мобільного телефону та появами пухлин головного мозку. Дослідження тривало протягом 10 років (!), у ньому взяли участь 12775 учасників з 13-ти країн, а фінансові втрати склали $30 млн. Результати виявилися сенсаційними, адже вченим «не вдалося» встановити прямих доказів негативного впливу мобільного зв’язку на людський організм, щоправда у пресі результати позиціонували доволі однозначно — «мобільники безпечні». За результатами дослідження також було встановлено, що регулярне, але помірне використання мобільного зв’язку навіть знижує ризик виникнення пухлин головного мозку на 20%, натомість ті, хто «мобільно» розмовляє понад 30 хв на день мають на 40% більші шанси почути невтішний діагноз. Неоднозначність результатів науковці покладають на спосіб дослідження: головним джерелом інформації для вчених стало анкетування хворих злоякісними та доброякісними пухлинами мозку на предмет використання мобільного. Ці дані порівнювали із відповідями здорової контрольної групи.

Бучач Online - Новий старт!

Вже більше одного або двох, а ще швидше 3-ох років, як я прагну розширити сайт Бучач-Сьогодні, мав різні ідеї, деякі вже починав реалізовувати, але завжди руки не доходили чи то пак бажання відпадало, але одного разу спала мені на думку ідея створити блоґо-соціальну мережу Бучача, яку власне Ви вже і бачите, думаю це най оптимальніший варіант, мені це до вподоби, а як Вам?

В двох словах блоґо-соціальна мережа це: колективний блоґ, в якому кожен зареєстрований користувач отримує можливість ділитися власними переживаннями, публікувати власні статті, дописи...!

Якщо це когось зацікавило і щось він хоче дізнатися детальніше, пишіть в коментарі або мені на мило admin}{buchach.org.ua

Нємой - "Кіно у вікні"Добрий день, любий юначе. Ось тобі «музіка». Хто знайомий з проектом «НЕМОЙ» я думаю зацікавить почитати все нижче сказане.


Думка про написання сольного альбому прийшла холодною осінню 2009 року. Переживши зимовий застій у творчості, весна надала багато нових вражень та думок для написання глибоко змістовних текстів.Запис треків проводився на студії звукозапису Family records (м.Київ).

Альбом містить 9 треків від вступного слова до недовгого прощання. В кожен текст, в кожне речення, в кожне слово вкладено душу. Тому якщо починаєте слухати то слухайте до кінця або ж взагалі не чіпайте.