Сила
9.40
Рейтинг
4.76
голосів: 3

Скоро Великдень...!

Скоро Великдень...!
Вже зовсім скоро Великдень, піст після завтра вже закінчується, але чим ближче до нас свято Воскресіння, тим важче нам його дочекатися! З цієї нагоди пропоную вам переглянути це прекрасне відео, яке розвеселить і допоможе швидше дочекатися одного із найпрекрасніших свят, свята Христового Воскресіння!

Братні нарди!

братський народ
Все життя нам втлумачували, що Українці і Росіяни (московіти)є братніми народами, народами, які мають одне спільне коріння! Але, на радість, чи то на превелику радість, ми ними не є! Я тут не закликаю, в жодному випадку, не любити чи не поважати їх, а навіть навпаки! Знаю багато росіян, добрих, розумних і прекрасних, але також знайомий із «жертвами пропаганди», які щиро вірять в «хохлівську» меншовартість та неосвіченість!

Ми воюєм краще!

війна
«Хохли воюють краще», — почули наші хлопці в радіоперехоплення біля кордону. «Це не Чечня, це повноцінна армія.» — Відповів невідомий російський співрозмовник. — «Два тижні довбаємо і нічого».

Що буде далі?

Україна переможе
Росіяни намагаються посіяти паніку і створити в Україні керований хаос. Це з вами вони роблять прямо зараз. Є помилки. Є прорахунки. Є зрадники. Але задайте собі питання, хто і навіщо створює хвилі фейків і вкидань? Задайте собі питання, хто і навіщо створює хвилі ботів – два? Задайте собі питання, хто і навіщо підриває українські міста – три? Запитайте, чого від вас хочуть?

Очевидне - неочевидно!

Пропаганда
Часто спостерігаю, як українці буквально виходять із себе, коли тикають росіян носом в докази присутності російської армії на Донбасі, а у відповідь отримують тільки «не вірю», «не було такого», «фальшивка», «фейк», «підстава». Росіяни примудряються брехати навіть перед обличчям очевидних фактів, і тим доводять простодушних українців до сказу. Українці щиро не розуміють, як можна так ставитися до власних солдатам — потайки вивезти на війну, угробити, потайки закопати, — і рот на замок. Українцям це здається варварством, безчестям, чимось диким. А росіяни не бачать в цьому нічого дивного.

242

донецький аеропорт
… 242 дні він стояв і тримався цей Аеропорт… Наші “Кіборги”, що стали рідними в кожній українській хаті, тримали цю “точку”, як триста спартанців… Стояли й стояли, захищали й боролися, невідомо з яких сил…

Тепер аеропорту більше немає… Він, цей аеропорт, стояв разом з ними. З Українськими Солдатами. Хоч і”донецький”, хоч і імені Прокоф’єва… Але заморився, впав… “Усталость металла”… Є такий термін в матеріалознавстві…

Ця війна надовго

війна і церква
Вернувся з конференції в Сараєво, де однією з головних тем була українська. Найбільше, що обговорювали: чи на Сході України не починається те, що сталося у Югославії на початку 1990-х? Серед співрозмовників були кілька журналістів, які пам'ятають цю югославську війну, і які встигли побувати у теперішньому Донбасі.

Міф про велич і міць російської зброї


Ще один з аспектів ворожої пропаганди, який став одним з напрямів інформаційної інтервенції проти нашої держави є те, що Україна воює застарілим озброєнням, яке врази поступається російським розробкам. Чи не десятиліття вся інформаційна машина нашого агресивного сусіда промивала мізки і своїм громадянам і жителям навколишніх держав на тему непереможності “новітніх” російських збройних досягнень. Я навмисно взяв в лапки слово “новітніх” адже при більш детальному огляді стає зрозумілим, що чимало нібито сучасного російського озброєння це просто невдалі переробки колишніх радянських взірців озброєння. До речі, створених здебільшого українцями на українських підприємствах. От візьмемо наприклад гордість російської ударної сухопутної сили основний бойовий танк Т-72. Його перша модифікація була прийнята на озброєння в радянському союзі ще у 1973 році. За задумом радянських генералів ця бойова машина мала стати основним броньованим комуністичним кулаком у придушені “догниваючого заходу”. Однак, як відомо СРСР розпався і без будь-якої локальної війни. Після зникнення з карти цього комуністичного монстра в Збройних Силах України залишилась певна кількість різних модифікацій танку Т-72. Однак керівництвом ЗСУ було прийнято рішення зняти їх з озброєння. Головних причин було дві. Перша — цей танк повністю виготовляється лише в Росії. А друге — він має велику вартість в обслуговувані. Однак після прийняття рішення про зняття з озброєння Т-72 керівництво військового відомства отримало чимало критики на свою адресу. Мовляв на озброєнні у ЗСУ залишились більш старі Т-64. Однак, 64-ки повністю виготовляються в Україні, а маючи талановитих інженерів та зброярів він легко удосконалювався до вимог часу.

США і Україна


Одне з найбільш розповсюджуваних звинувачень проти України є те, що Україна продалася американцям. Крім позитивного особисто я в цьому нічого не бачу.

Американці (разом з усіма) розгромили фашистську Німеччину в 1945, потім вони запропонували німцям план Маршала і побудували сучасну економічно потужну Німеччину. Сталіну теж запропонували такий же варіант економічної допомоги, але гордий горець відмовився, і ми маємо Росію ту, яка є — заправка.

Прекрасні санкції!

санкціїПодивіться, як розвивалася історія з санкціями. Почнемо з того, що жодних антиросійських санкцій з боку заходу в принципі не було — це пропагандистська брехня. Захід наклав санкції не на Росію, а на конкретних осіб, росіян, яких за кордоном вважають економічними злочинцями, і на належні або залежні від цих осіб компанії (до слова: тут у російського народу немає з заходом великих розбіжностей: всередині країни тих же олігархів теж тихо вважають злодіями, тільки зробити нічого не можуть).

Що зробило у відповідь російське керівництво? Може воно наклало санкції на західних бізнесменів, яких в Росії вважають злодіями? Ні: воно відповіло «стріляниною по площах»: нашкодило всім працювали з Росією західним експортерам, до кого змогло дотягнутися. Не політикам навіть, ввёдшім санкції. І не західним лобістам, нашептав це рішення своїм політикам. А всім досить рідко зустрічається на заході бізнесменам — друзям Росії. Тим самим залишивши Росію без друзів в середовищі західного бізнесу. Досить неадекватна відповідь тактика, на мій погляд. Навіть у чомусь шкідницька.