Сила
9.40
Рейтинг
4.76
голосів: 3

Довільна інтерпретація!

Святослав Шевчук
Прочитав коментар одного священика із КП про вислів Блаженнійшого Святослава відносно статусу МП в Україні і в чергове вникнула думка, що пишуть те, що хочуть побачити, а не те, що було висловлено і виривають слова із контексту!

Кормушка

Кормушка
Дуже надіюся, що нова ??коаліція? і взагалі вся ?верховна рада? не перетворяться на чергових бандитів, злодіїв, корупціонерів, які тільки і хочуть власної наживи, після того, як добралися до ?кормушки?!

Нова коаліція

Кормушка
Дуже надіюся, що нова ? коаліція і взагалі вся ?верховна рада? не перетворяться на чергових бандитів, злодіїв, корупціонерів, які тільки і хочуть власної наживи, після того, як добралися до ?кормушки?!

поречніков – бідний поречніков


Український сегмент інтернету цього тижня взірвався від відео в якому псевдо діяч «російської культури» михайло поречніков відвідав позиції терористів-бойовиків на околицях Донецького Аеропорту.

Соціальний експеремент!

Люди
Нещодавно побачив одне цікаве відео про хлопців, які ходили по місту і просили в незнайомців, які їли, щось перекусити. Хоч все відбувалося у США але «наш брат» напевне повівся б аналогічно, а той може і гірше, міг почати кричати: «иди варуй ми православние»…

Стан доріг в місті!

Надибав на просторах інтернету відео про стан доріг в Бучачі! Ну, якщо чесно доріг в нас немає!

Пройшов майже місяць, відколи опублікували останнє відео щодо страшенно поганого стану доріг міста. Ніхто навіть пальцем не поворухнув для того, щоб щось змінити. І не потрібно звинувачувати погоду — сонячних днів було більше, ніж достатньо. Я мовчу про повний ремонт, як бачимо, навіть часткового не було здійснено. Не заздрю тим водіям, які щодня, по декілька разів, піддають свої авта жорстокому руйнуванню.

Не мовчіть. Не бійтеся говорити, адже якщо не ви, то хто ще розкаже і покаже правду?

Ні — вулканічним кратерам на дорогах.

Так — безпечному та правильному руху.


Автор: Юлія Лесів
відео вертикальне :-(