Сила
9.40
Рейтинг
4.76
голосів: 3

ТНМК, Іван Дорн, Fame - "Все по 8 гривень". LiveПривітик всім! Представляю вашій увазі, щось дуже надзвичайне, як для України!!!

Такий собі самопальний концерт на площі перед Михайлівським Золотоверхим!!!

Хлопці молодці! Іван Дрон — здивував, дуже гарний голос, приємний!!! Фозі з Фаготм неперевершені, тай той чувачок теж нічого!!!

Сумно! Перший день осені!


Навіть не знаю, з чого почати! Щось багато всього на голові! Багато проблем, різних неприємностей! Та ще я не в Україні! Пройшло літо (жах)! Осінь не люблю, як таку! ДРУЗІ ДАЛЕКО! Починаєш їх цінити більше коли нас розділяють тисячі кілометрів. Ностальгія просто "капєєєццц". Починаєш насправді любити Бучач тільки тоді, коли їдеш і не знаєш коли вернешся! Але я сам цього хотів, хотів щось побачити, відчути, зрозуміти! І що....!!! Побачив, зрозумів, відчув і думаю, що ще довго це буду робити! Думаю пройде певний час і я зможу тут себе відчути, як дома, але дав би Бог, щоб у мене на все життя було тільки одне «дома» і це «дома» було б у Бучачі! Як не крути, земля на якій ти народився тягне до себе!

чємадан вакзал расія


Посвящается всем, от кого я, родившаяся в Донбассе, выросшая на Слобожанщине, на протяжении всей своей жизни слышала тысячи хамских и узколобых высказываний касательно украинского языка. Всем, кто сейчас продолжает гордиться своим незнанием государственного языка. И всем, кто считает, что нам пора присоединиться к нашему северному соседу.

Кобзар - "Кобзар із ЗУ"!


Лейбл автентичного українського хіп-хопу «Аромотерапія Запис» представляє: Кобзар — «Кобзар із ЗУ»!

«Кобзар із ЗУ» — це правдива лірика суворого сьогодення; це тверезий погляд на актуальні проблеми українського народу; це музика від душі для мислячих та небайдужих людей; це автентичний хіп-хоп Волинського краю!