Сила
9.40
Рейтинг
4.76
голосів: 3

Привіт Копенгаген!


Закінчилось літо і прийшлося їхати назад на навчання! Звісно це було для мене дуже важко, думав, що буду сильно сумувати за чарівним літом та друзями, компанією, відпочинком, але чесно кажучи я якось адаптувався, хоча в якійсь мірі смуток за  прекрасним літом, ще є і думаю ще довго буде!

Не знаю чому, але це літо для мене було якимось особливим, прекрасним, чудовим… надзвичайним (епітетів купа повна)! Я його запам'ятаю дуже на довго, хочу щоб наступне літо було ще кращим!

Не знаю коли буду в рідному Бучачі, але чекаю цього з нетерпінням!

Всім привіт з Копенгагена!

Зорепад


Сьогодні у Бучачі спостерігався так званий «зорепад» приблизно на протязі 20 хв. в атмосфері нашої планети згоріло 6 малих астероїдів(це ті що особисто я бачив)… короче з серйозним закінчую… одним словом було дуже круто за цим спостерігати, а одночасно і страшно! Уявіть собі картину, якби він в мене попав… ух було б боляче!

Солт!


Сьогодні з друзями подивився фільм "Солт"! Чесно кажучи фільм мені сподобався, навіть дуже! Головну героїня, яку зіграла Анджеліна Джолі, як то кажуть «сильна жіночка» — всіх били і розкидала!

Сюжет закручений і я до кінця не міг догодатися, яка буде його розв'язка!

Одним словом дивіться і не пожалієте! Але дивіться тільки в Українському дубляжі

Називається зайшов в лікарню!

Вже декілька днів мене турбує одна дрібна болячка, але я завжди відкладав візит до лікаря на наступний день! І ось цей день настав!

Прихожу я в лікарню, приблизно о 11:30, поки знайшов лікаря, вже на годиннику було 11:40, дивлюся черги ніякої не має, в лікарні на половину пусто, я зрадів думаю швидко відстріляюся… але тоооооооо не так сі сталося, як сі гадалосяяяя!
Стукаю декілька разів в двері і задаю питання: «можна?» Пролунала відповідь: "…в нас обід…" я звісно був в шоці, адже на дверях червоним по білому було написано: «Обід з 13:00-14:00»!!! Можливо в нашій лікарні часовий пояс не той, що в Україні, але так би мовити возражать я не став і… т.д. і т.п.